• (044) 361-98-83
  • (067) 566-66-69
  • (050) 383-13-90

Розлучення через суд

Розірвання шлюбу в суді здійснюється у випадках, передбачених Сімейним кодексом України.

Розлучення через суд виробляє не раніше, ніж через місяць з моменту подачі заяви.

Розлучення через суд можливий у разі:

  • один з подружжя не згоден на розлучення;• навіть при згоді, один або обоє не мають можливості з'явитися в ЗАГС, для реєстрації припинення шлюбу;
  • у подружжя є спільні неповнолітні діти.

Розірвання шлюбу через суд в останньому випадку здійснюється, з метою захистити інтереси дитини в процесі розлучення.

Іноді тільки розлучення через суд є єдино можливим варіантом припинити шлюбні відносини.

Завжди розлучення через суд проводиться за наявності спільних неповнолітніх дітей. В такому випадку тільки заяву на розлучення в суд може допомогти.

Також можливо здійснити розлучення в односторонньому порядку без присутності одного з подружжя. Один з подружжя повинен надати свого представника і розлучення через суд без його присутності може бути здійснений.

В процесі розлучення буде потрібно вказати причину розлучення. Можна просто написати "не зійшлися характерами". Зазвичай цього цілком достатньо для розлучення.

Наші адвокати допомагають зі справами про розірвання шлюбу в самих різних ситуаціях. Зверніться по допомогу до розірвання шлюбу і ви отримаєте кваліфіковану допомогу досвідченого юриста в сфері шлюборозлучних процесів.

Одностороннє розлучення, тобто розлучення в односторонньому порядку без згоди одного з подружжя може бути здійснене тільки в судовому порядку.

Порядок розлучення через суд описаний в Сімейному кодексі України. Громадянам зважилися здійснити розлучення через суд необхідно сплатити судовий збір.

Розірвання шлюбу та поділ майна є щоденною практикою наших адвокатів.