• (044) 361-98-83
  • (067) 566-66-69
  • (050) 383-13-90

Розлучення через РАГС

Державна реєстрація розірвання шлюбу проводиться органом реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання (реєстрації) подружжя (одного з подружжя) або за місцем державної реєстрації укладення шлюбу.

Таким чином, у випадку розлучення через суд, такий шлюб вважається розірваним з моменту набрання рішенням суду законної сили.

Розлучення в РАГСі можливе, якщо обидва з подружжя мають взаємну згоду на розлучення, не мають неповнолітніх спільних дітей і обидва з'явилися в РАГС. Розлучення, розірвання шлюбу в РАГСі відбувається швидше і простіше, ніж в суді.

Розлучення через РАГС в будь-якому випадку не саме просте рішення і вам слід ретельно зважити всі за і проти. У вас буде один місяць на примирення з чоловіком або дружиною - процедура розлучення через РАГС не може бути здійснена за один день.

Порядок розлучення через РАГС і термін, за який шлюб може бути розірваний залежить від безлічі обставин. Наприклад, своєчасна подача документів, особиста присутність подружжя, відсутність спільних неповнолітніх дітей та інших чинників.